Fabuła


(c) Switch
CZĘŚĆ I
Tytuł: Wounded (pl. Zraniona).
Autorka: Kinga Kinia.
Główny cytat: "Zazwyczaj to, czego najbardziej się boimy jest tym, czego nam potrzeba."
Gatunek: Dramat, romans.
Fabuła: Wyobraź sobie, że wiedziesz idealne życie. Ja takie wiodłam. Miałam przyjaciół, rodzinę i kochającego chłopaka. Byłam w pełni szczęśliwa… i nagle wszystko zniknęło. Zostałam porwana. Nie było niczego poza ciemnością i bólem, który z dnia na dzień był coraz większy. Jednak Bóg się nade mną zlitował – uratowali mnie. Zaczęłam na nowo. Mimo wszystko ciągle czuję strach. Czy ucieczka do Londynu mi pomoże? Czy Josh i nowi przyjaciele będą potrafili mnie ochronić? A może któryś z nich ucierpi przeze mnie?
Zwiastun:  http://www.youtube.com/watch?v=jwL1h1JR1_0Opowiadanie jest poprawką bloga Everything itself changes. ♥, jednakże historia jest prawie całkowicie zmieniona.


W opowiadaniu mogą pojawiać się liczne sceny erotyczne, przekleństwa,
a także dość duża ilość scen drastycznych.

3 komentarze:

  1. Znalazłam twoją starą część tego opowiadania < Everything itself changes. ♥> i poprostu się zauroczyłam w tym *.* Jesteś świetna! Fajnie, że postanowiłaś odmienić tą historię. Nie moge się doczekać ;3 #Dzeeemorek ;3

    OdpowiedzUsuń
  2. Prolog mi się bardzo podoba tak samo jak i zwiastun *o* czekam na 1 rozdział

    OdpowiedzUsuń
  3. Przypadkowo wpadłam na twoje stare opowiadanie i stwierdziłam, że bez sensu je czytać skoro zmieniasz fabułę więc zaczne czytać to :)

    OdpowiedzUsuń

xo